Drobečková navigace

O nás > Stará struktura > O společnosti

O společnosti

Stavební firma SIM stavby spol. s r.o. Vás vítá na webových stránkách a dovoluje si Vám nabídnout své služby.

   Jsme univerzální stavební firma se sídlem v Ústí nad Labem. Stavební služby poskytujeme nejen v Ústeckém kraji, ale kdekoli v Čechách.

   Specializujeme se na střední stavby, rekonstrukce a opravy. Naší filozofií je dodat stavební práce v dohodnutém termínu, prvotřídní kvalitě a za předem dohodnutou cenu.

   Stavební firma SIM stavby spol. s r.o. byla založena koncem roku 2002. Je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu Ústí n. L. v oddíle C, vložka 19332 jako společnost s ručením omezeným.

   Naší podnikatelskou činností je komplexní dodavatelské zajištění staveb včetně projektové a inženýrské činnosti v rámci živnostenských oprávnění:

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování;
  • projektová činnost ve výstavbě;
  • inženýrská činnost v investiční výstavbě.

   Společnost má oprávnění k výkonu všech uváděných činností a je nositelem systému jakosti ISO 9001:2001.

  Naše společnost zapsána v seznamu odborných dodavatelů programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM, kde se aktivně podílí na projektech čerpání dotací.

   Správa společnosti sídlí v Ústí nad Labem - Klíše, centrální sklad a dílny jsou umístěny v Tyršově ulici v Trmicích.

   Společnost není provozně úvěrována a není v platební neschopnosti. Naší bezesporu nejlepší referencí je fakt, že námi realizované stavby byly dokončeny v dohodnutých termínech nebo předány před termínem ve velmi dobré kvalitě.

   Společnost se během svého dosavadního působení podílela na množství významných projektů, z těch nejzajímavějších bychom zde rádi zmínili podíl na odstraňování  povodňových škod z roku 2002 v záplavové zóně - Praha 8 Karlín, dále práce na výstavbě dálničního TUNELU PANENSKÁ u Ústí nad Labem, a rovněž práce na architektonicky zdařilé stavbě polyfunkčního objektu TYROLINE – HOSTIVAŘ v Praze 10, či v současnosti realizované zakázky "Snížení energetické náročnosti MŠ a ZŠ v Mostě z operačních fondů EU."

   Základním cílem společnosti je zajistit nabídku širokého spektra stavební činnosti s cílem zajištění staveb tzv. na klíč, ve výhodných cenách, s pevnými termíny dokončení a ve vysoké kvalitě.

 

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.